..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ اختصاص مشوق های مالیاتی برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

اختصاص مشوق های مالیاتی برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته

 

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: در جلسه امروز کمیسیون، مشوق های مالیاتی در نظر گرفته شده برای توسعه مناطق کمتر توسعه یافته مصوب شد و همچنین حقوق ایثارگران شاغل در نهاد های نظامی نیز از پرداخت مالیات معاف شد.

 

نماینده مردم آباده و بوانات در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی موادی دیگر از لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم مطرح و بررسی شد که این مواد در رابطه با معافیت مالیاتی بخش صادرات، فعالیت های صنعتی و املاک بود.

 

زارع گفت: به دلیل حضور نیافتن طیب نیا وزیر اقتصاد و امور دارایی در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مقرر شد سئوالات مهناز بهمنی نماینده مردم سراب، آقاصفری نماینده مردم اراک و قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از وزیر اقتصاد در صحن علنی مجلس پرسیده شود.

 

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: رحمانی فضلی وزیر کشور با هماهنگی با اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه بعدی کمیسیون اقتصادی حضور خواهد یافت.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

آسوده كسيه كه موسسه نداره/ از کنترل کیفیش خبر نداره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 25 تیر 1403