..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ افراد فاقد بیمه ،دفترچه بیمه ایرانیان بگیرند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

افراد فاقد بیمه ،دفترچه بیمه ایرانیان بگیرند

به گزارش بینا، عمادی در نشست مدیران کل منطقه 4 کشوری بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت با هدف بیمه کردن تمامی افراد جامعه و بهره‌مندی همه ایرانیان از بسته خدمات یکسان بیمه درمانی پایه تشکیل شده است.
وی رفع همپوشانی بیمه‌ای را بعنوان یکی از اهداف و ماموریت‌های اصلی سازمان بیمه سلامت برشمرد و همکاری و هماهنگی بین بخشی تمامی سازمان‌ها و ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این زمینه خواستار شد.
وی با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت با هدف رفع همپوشانی بیمه‌ای و تجمیع سازمانهای بیمه‌گر تشکیل شده است، همکاری و هماهنگی بین بخشی تمامی سازمانها و ادارات وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این زمینه خواستار شد.
عمادی گفت: تمامی افراد فاقد هر گونه پوشش بیمه‌ای می‌توانند با برخورداری از تخفیفات لازم جهت دریافت دفترچه بیمه ایرانیان اقدام کنند.
سرپرست سازمان بیمه سلامت ادامه داد: در جهت ارتقای جایگاه و سطح خدمات به بیمه شدگان و مردم بایست تمام تلاش خود را بکار ببریم.
دراین نشست موضوعاتی نظیر تبدیل وضعیت استخدامی همکاران انجام کار معین، اصلاح ساختار تشکیلات پرسنلی، توجه به امور رفاهی پرسنل و … مطرح شد. 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

به مشاور مالی گفتن بساطتو جمع كن، دستشو گذاشت دم دهنش!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 20 آذر 1402