..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ با شکم گرسنه خرید نکنید

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

 

  بررسی‌های جدید نشان می‌دهد خرید از فروشگاه‌های موادغذایی در مواقع گرسنگی، ایده خوبی نیست و باعث می‌شود افراد نسبت به خرید مواد خوراکی پرکالری وسوسه شوند.

در این مطالعه پزشکان به بررسی 68 فرد داوطلب پرداخته و از نیمی از آنان درخواست کردند به مدت پنج ساعت هیچ خوردنی مصرف نکنند سپس از آنان خواسته شد از فروشگاه آنلاین و مجازی مواد خوراکی، نسبت به خرید غذاهای پرکالری و کم‌کالری اقدام کنند.

نتایج بررسی نشان داد گروهی از شرکت‌کنندگان در این مطالعه که در این مدت چیزی نخورده بودند، تمایل بیشتری به خرید محصولات پرکالری داشتند.

همچنین در یک بررسی دیگر پزشکان دانشگاه «کرنل» آمریکا این آزمایش را در یک فروشگاه واقعی موادغذایی انجام دادند و نوع خرید افرادی را که بین ساعت‌های 13 تا 16 و 16 تا 19 به فروشگاه مراجعه کرده بودند، مقایسه کردند. افرادی که در فاصله ساعت‌های 16 تا 19 به خرید رفته بودند و مدت بیشتری گرسنه مانده بودند، محصولات کم‌کالری کمتری را انتخاب کردند.

به گزارش مای هلت نیوز دیلی، نتایج این بررسی به افراد هشدار می‌دهد هنگامی که گرسنه هستند و قصد خرید دارند، دقت بیشتری در انتخاب‌هایشان داشته باشند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

چه علی‌‏ الراسیه كه ممیزش هم گريه مي‌‏كنه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 فروردین 1402