..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بخشنامه جدید ارزی گمرک درباره واردات کالاهای اساسی و دارو

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بخشنامه جدید ارزی گمرک درباره واردات کالاهای اساسی و دارو

 

 به گزارش مهر، فرود عسگری در بخشنامه ای خطاب به گمرکات کشور اعلام کرد: تصوير نامه سازمان توسعه تجارت ايران مبني بر تمديد كليه ثبت سفارش هاي گروه دوم كالائي شامل (مواد اوليه مورد نياز كارخانجات داروئي، داروهاي ساخته شده و برخي از تجهيزات پزشكي) در سيستم ثبت سفارش و پرتال بانک مركزي تا مورخ 31 خردادماه 92 بنا به درخواست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي جهت اطلاع و اقدام لازم با رعايت كامل مقررات ارسال مي شود.

مديركل مركز واردات وامور مناطق آزاد و ويژه گمرک اظهار داشت: ضمنا با توجه به موافقت وزارت مزبور و وزارت صنعت، معدن و تجارت در صورت تمديید مجوز ثبت سفارش بصورت سيستمي و صحت مراتب در سامانه فوق الاشاره نيازي به تمديد اوراق دستي ثبت سفارش نیست.

تصویر نامه

همچنین در بخشنامه دیگری خطاب به ستاد نظارت گمركات استان ها و مديران كل گمرک آمده است: پيرو بخشنامه 9 اردیبهشت ماه 92 اعلام مي دارد در صورت تغيير اولويت هاي اول ( کالاهای اساسی) و دوم به ساير اولويت ها پذيرش و ترخيص كالا منوط به عدم استفاده از ارز مرجع براي اولويت هاي مزبور و با رعايت مفاد بخشنامه هاي پيروي و رعايت كامل مقررات امكانپذير است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

آسوده كسيه كه موسسه نداره/ از بیمه و مالیاتش خبر نداره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 خرداد 1403