..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بخشنمامه ۱۷۱۱۲/۱ مورخ ۹۲/۳/۵( ابلاغیه الزام به به‌کارگیری سامانه مزایده‌های الکترونیکی دولت در اجرای مزایده اموال منقول دولتی)

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بخشنمامه ۱۷۱۱۲/۱ مورخ ۹۲/۳/۵( ابلاغیه الزام به به‌کارگیری سامانه مزایده‌های الکترونیکی دولت در اجرای مزایده اموال منقول دولتی)

کلیه دستگاه‌های مشمول برگزاری مزایده در مرکز کشور شامل دستگاه‌های ملی، ستاد وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی مستقر در تهران لازم است کلیه مزایده‌های اموال منقول خود را، از تاریخ ۱۵/۰۴/۱۳۹۲ منحصرا در بستر «سامانه مزایده‌های الکترونیکی دولت» با آدرس اینترنتی   www.setadiran.ir/eauc به انجام رسانند.دستگاه‌های مشمول می‌بایست کلیه موارد مندرج در پیوست ۲ این نامه را پیش از تاریخ مذکور محقق نمایند. بدیهی است با توجه به پیش‌نیاز بودن بندهای ۱ و ۲ برای سایر مراحل، لازم است اقدامات مرتبط با این موارد حداکثر تا دو هفته پس از این ابلاغیه انجام گردد.

 

خاطرنشان می‌سازد به استناد ماده ۲ آیین‌نامه فوق‌الذکر، تخلف از موارد مندرج دراین ابلاغیه توسط متولیان و مجریان مزایده‌ها، غیرقانونی خواهد بود.

چنانچه دستگاه‌هایی به دلیل برخی شرایط خاص، خود را مشمول آیین‌نامه فوق‌الذکر نمی‌دانند لازم است موارد در اسرع وقت به صورت رسمی ‌به این مرکز اعلام گردد تا ضمن استعلام از ارگان‌های قانون‌گذار در این زمینه تعیین تکلیف گردد.

 

 بدیهی است در غیر این صورت از تاریخ این ابلاغیه دستگاه مورد اشاره مشمول اجرای سامانه خواهد بود.

 

قابل ذکر است مرکز تماس سامانه با شماره ۲۳۷۵۷۵۷۵ برای رفع هر گونه ابهام آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی می‌باشد.»

 

جعفرمحمودی

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرسی مفت نمي‌شه، ممیزم دوست نمي‌شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 26 خرداد 1403