..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بخشودگی جرایم بیمه کارفرمایان ابلاغ شد/کارفرمایان فقط اصل بدهی‌خود را بپردازند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بخشودگی جرایم بیمه کارفرمایان ابلاغ شد/کارفرمایان فقط اصل بدهی‌خود را بپردازند

 

 

محمود نجفی سهی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره نحوه فرآیند بخشودگی جرائم کارفرمایان گفت: برخی از کارفرمایان به دلیل عدم پرداخت حق بیمه به تامین اجتماعی بدهکار هستند.  میزان بدهی هر کارفرما متفاوت است اما طبق سنوات گذشته اگر کارفرمایی سهم حق بیمه خود را پرداخت نکند هر ماه ۲ درصد به صورت تصاعدی جریمه می‌شود.

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با تاکید بر اینکه بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان گامی در راستای بهبود فضای کسب و کار است تاکید کرد: بسیاری از کارگاه‌ها به دلیل نداشتن شرایط مناسب مالی توان پرداخت حق بیمه را ندارند.دولت در کنار این طرح باید به دنبال حل مشکل اصلی کارفرمایان یعنی رونق تولید باشد.

نجفی اظهار داشت: این طرح از سوی سازمان تامین اجتماعی به کارفرمایان مقروض در سراسر استان‌ها ابلاغ شده است و آنها موظفند مطابق با دستورالعمل آن اقدام کنند، که در راستای این دستور العمل جرایم کارفرمایان بخشیده و آنها موظف به پرداخت اصل بدهی خود خواهند بود.

 به گزارش تسنیم، پیش از این سیدتقی نوربخش، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص نحوه بخشودگی جرایم کارفرمایان گفت: یکی از راههای برگشت سازمان تامین اجتماعی به وضعیت عادی و مطلوب وصول بیمه های بلاوصول از کارفرمایان است.

وی تعامل با کارفرمایان و نظارت بهتر را کلید وصول به این هدف دانست و افزود: سازمان اعلام کرده است کارفرمایانی که بدهی و موقعات بیمه ای تجمیع شده دارند تا ۱۹ دی ماه امسال فرصت دارند به شعب سازمان در سراسر کشور مراجعه کنند و تا ۲۹ اسفندماه امسال نیز فرصت دارند این بدهی ها را به صورت تقسیط  شده پرداخت کنند و در قبال این اقدام ۱۰۰ درصد جرایم شان بخشیده خواهد شد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر کی گزارش می‌‏فروشد/ مشتری با وی بجوشد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 خرداد 1403