..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ تاثیرات تغییر نرخ سود بانکی بر بازار سرمایه

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

تاثیرات تغییر نرخ سود بانکی بر بازار سرمایه


علی صالح آبادی در گفتگو با مهر با اشاره به همکاری ها و امضای تفاهم نامه های مشترک برای توسعه بازار سرمایه با سایر کشورها و کشورهای منطقه گفت: اخیرا برای بهره برداری از زبان گزارشگری توسعه پذیر        (XBRL) در بازار سرمایه کشورمان، رئیس سازمان بورس عمان به ایران دعوت شده بود.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه عمانی ها به دنبال راه اندازی (XBRL) در کشورشان هستند، تصریح کرد: آنها برای استفاده از تجارب بازار سرمایه ایران ابراز علاقه کردند.

وی افزود: عمانی ها در جریان بازدید از بازار سرمایه، بورس تهران و بورس کالا از پیشرفت های ما در زمینه (XBRL) قرار گرفتند و قرار شد که ما برای راه اندازی (XBRL) در عمان به آنها کمک کنیم.

سخنگوی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: بورس تهران تا دو ماه آینده با بورس مسقط ( بورس عمان) تفاهم نامه همکاری منعقد خواهد کرد، همچنین قرار شد شرکت های سپرده گذاری و کانون کارگزاران دو کشور تفاهم نامه همکاری امضا کنند.

صالح آبادی در مورد کمک ایران به راه اندازی بورس تاجیکستان که چند سال پیش مطرح شده بود، گفت: این موضوع به نتیجه نرسید. البته ما از طریق سفارتخانه ایران در تاجیکستان آمادگی خود را اعلام کرده بودیم اما آنها اقدامی در این زمینه صورت ندادند و علاقه ای نشان ندادند، شاید در برنامه آنها راه اندازی بورس مدنظر نبوده است.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به این سئوال که بازنگری و افزایش نرخ سود بانکی چه تاثیری می تواند در بازار سرماه داشته باشد، گفت: باید منتظر باشیم و ببینیم که چگونه در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

24- وفاداری مدار از مختلسان/ که هر دم با سیاسیون سرایند!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 28 خرداد 1403