..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ جزئیات صدور ضمانت‌نامه بانکی تعاونی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

جزئیات صدور ضمانت‌نامه بانکی تعاونی

به گزارش بینا، علیرضا موتمنی از آخرین وضعیت پرونده های متقاضی صدور ضمانت نامه بانکی در بخش تعاون خبر داد و به مهر گفت: تاکنون درخواست های مختلفی برای صدور ضمانت نامه بانکی از تعاونی ها و اتحادیه های تعاونی دریافت شده است.

.
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون، اظهار داشت: از کل ۳۰۵ پرونده ارائه شده تاکنون پرونده های درخواست صدور ضمانت نامه ۵۰ میلیون تومانی تا ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی را دریافت کردیم.

.
موتمنی در ارتباط با احتمال افزایش سرمایه صندوق ضمانت بخش تعاون، تاکید کرد: در حال حاضر مشکل مالی در صندوق وجود ندارد که بخواهد به افزایش سرمایه فکر کند.

.
این مقام مسئول در بخش تعاون از امکان صدور هزار میلیارد تومان ضمانت نامه بانکی برای تعاونی ها و اتحادیه های تعاونی در شرایط فعلی صندوق خبر داد و گفت: در صورتی که این سقف پر شود افزایش سرمایه خواهیم داد.

.
وی با اشاره به اینکه بانک ها باید صندوق ضمانت تعاون را بشناسند و از این طریق تفاهم نامه های همکاری به امضاء برسد، این موضوع را از نیازهای فعلی صندوق برشمرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

یک مناقصه و چهل حسابرس!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 28 خرداد 1403