..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ جزئیات مصوبه نحوه افزایش حقوق کارمندان/ اختیاراتی که مجلس به دولت داد.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

جزئیات مصوبه نحوه افزایش حقوق کارمندان/ اختیاراتی که مجلس به دولت داد.

مهدی عیسی زاده در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه صبح امروز (دوشنبه ۴ شهریور)  کارگروه اداری – استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس در مورد اصلاح موادی از قانون خدمات کشوری گفت: در جلسه امروز که با حضور تمامی مدیران اداری دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، مواد ۶۴ و ۶۵ فصل دهم این قانون و تبصره های آن بررسی و به تصویب رسید.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بر اساس این دو ماده به دولت اجازه داده شد که بر اساس شغل و میزان تحصیلات از ۲۴۰۰ تا ۹ هزار تومان به حقوق سالیانه کارمندان اضافه کند، افزود: همچنین اختیار دادن اضافه کاری به کارمندانی که توانایی ارایه کار دارند را به دولت دادیم .

وی با بیان اینکه در این جلسه تصویب شد که اضافه کاری و اضافه حقوق سالیانه بر اساس نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی باشد، ادامه داد: تعیین این امر نیز بر عهده هیات وزیران قرار داده شد و آنان باید این امر را برای تصویب در دفترچه بودجه همان سال جاری اعلام کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه ماده ۶۴ نیز عینا تصویب شد که بر اساس اصلاحیه آن کارمندان مجازند در ۵ سال اولیه ورود خود به کار از مزایا استفاده کنند، تصریح کرد: بر اساس اختیارات ماده ۶۵ به دولت اجازه داده شد که همه مستخدمان اعم از شامل و غیر شامل از حقوق و مزایا استفاده کنند در حالیکه قبلا اینطور نبود.

رئیس کارگروه اداری-استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه این اختیارات به مناسبت روز کارمند هفته دولت اصلاح و به تصویب رسید و فصول ۱۰ و۱۳ مهمترین مواد مورد دغدغه کارگروه است، توضیح داد: این جلسات تا روز جمعه ادامه خواهد داشت تا این مواد در کمتر از دو ماه مورد بررسی قرار گیرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار دست‌‏پاچه مالیات رو دو برابر می‌کنه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 1 مرداد 1403