..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ زنان خانه دار چگونه می توانند درآمد زایی کنند؟

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

زنان خانه دار چگونه می توانند درآمد زایی کنند؟

به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر زنان خانه دار می توانند با ارائه محصولاتی که هنری و آموزشی است درآمد قابل توجهی را کسب کنند. زنان خانه دار می توانند محصولات هنری و آموزشی خود را از طریق اینترنت در وب سایت های گوناگون تبلیغ کنند. مثلا مادرانی که خودشان کودک دارند می توانند به طراحی و دوخت لباس های بچه گانه بپردازند و این لباس ها را از طریق وب سایت به فروش برسانند.

 

به عنوان مثال زنان خانه دار می توانند در زمینه های آشپزی، آموزش موسیقی، صنایع دستی، طراحی مبلمان، سفره عقد و … فعالیت کنند. اگر واقعا به این موارد علاقمند هستید می توانید با کمک دوستان و همسایگانتان تشکیل یک گروه آموزشی بدهید و علاوه بر کاآفرینی درآمد زایی کنید. اگر به کار باغبانی و گل کاری علاقمندید و فضایی برای انجام آن دارید می توانید یک گلخانه ی کوچک را تاسیس کنید. اگر به کار آشپزی علاقمندیدی میتوانید غذاهای خانگی بپزید و در مناسبت های خاص سفارش بگیرید.

 

والدین همیشه دوست دارند تا فرزندانشان را با مهارت های مختلف  اگر موسیقی را می نوازید و یا تسلط به زبان های خارجی دارید برای کودکان کلاس های آموزشی بگذارید خیلی ساده می توانید این مهارت ها را در منزل به کودکان آموزش دهید.

 

اگر در مدیریت قوی هستید می توانید مراسم های ازدواج، تولد و سالگردهای مختلف را مدیریت کنید و برنامه ریزی اش را به عهده بگیرید. اگر روحیه ی کارآفرینی دارید به ساخت و طراحی زیورالات و جواهرات بپردازید با این کار در منزل می توانید به امورات خود نیز رسیدگی کنید.

 

تدریس کاری است که اکثر زنان خانه دار به آن علاقمندند اگر در دروس ریاضی، علوم تاریخ و زبان قوی هستید می توانید به بچه ها درس بدهید مثلا در هند زنان خانه دار از تدریس دروس به کودکان درآمد زایی می کنند.

 

اگر در خانه به اینترنت دسترسی دارید می توانید مقالات و وب لاگ های گوناگون را برای ایده های بهتر جست و جو کنید. مثلا اگر استعداد نوشتن دارید می توانید نویسنده یک وب سایت باشید یا یک وب سایت مستقل برای خودتان داشته باشید تا آنچه را که انجام میدهید در وب سایتتان شرح دهید و تبلیغات کنید. شما میتوانید به سادگی یک وبلاگ شخصی بسازند.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

از بندهای گزارش كم كن و بر کیفیت گزارش افزا!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 اسفند 1402