..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ عرضه بیمه مسافرتی و حوادث با شرایط ویژه

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

عرضه بیمه مسافرتی و حوادث با شرایط ویژه

مجتبی عطری در گفت‌وگو با فارس در مورد طرح‌های بیمه مسافرتی این شرکت به مناسبت سال نو و ایام نوروز اظهار داشت: بیمه دانا به منظور آرامش خیال هموطنان در مسافرت‌های نوروزی طرح “بیست تا بیست” را ارائه کرده است.

معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دانا افزود: در این طرح، بیمه‌نامه‌های مسافرت، درمان خارج از کشور و بیمه حوادث داخل کشور از روز 20 اسفند ماه تا 20  فروردین 1392 با شرایط ویژه ارائه خواهد شد.

وی گفت: این شرکت برای ارائه حمایت‌های بیمه‌ای از مسافران داخل و خارج از کشور، بیمه‌نامه‌های حوادث مسافرت داخل کشور و بیمه درمان مسافرت خارج از کشور را ارائه می‌کند که به مناسبت ایام نوروز و با توجه به کثرت مسافرت های داخلی و خارجی در این ایام ، بیمه‌نامه‌های مذکور را با شرایط ویژه به مردم ارائه می کند.

عطری درباره خدمات قابل ارائه در بیمه های درمان مسافرت خارج از کشور اظهار داشت: در بیمه‌نامه مسافرت درمان خارج از کشور پرداخت هزینه‌های درمان بیماری، جراحات بدنی، دارو، فوریت‌های پزشکی و دندانپزشکی، انتقال بیمار و غیره در ایام مسافرت بیمه شده و تا مدت 92 روز تحت پوشش است.

وی با اشاره به هزینه‌های سنگین معالجات در خارج از کشور به هموطنان توصیه کرد: قبل از مسافرت، بیمه نامه درمان مسافرتی را خریداری کنند.

معاون بیمه‌های اشخاص بیمه دانا درباره بیمه حوادث نیز افزود: بیمه‌نامه‌های حوادث شامل بیمه حوادث تمام اوقات، بیمه‌نامه حوادث خانواده ، بیمه‌نامه حوادث کوتاه مدت و با پوشش های متنوع است که در آن علاوه بر پوشش فوت ناشی از حادثه، نقص عضو، از کار افتادگی و همچنین هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه تحت پوشش قرار می‌گیرد.

عطری با اشاره به اینکه حق بیمه این بیمه‌نامه بسیار ارزان و برای آحاد جامعه قابل استفاده است، گفت: برای مثال هر متقاضی با پرداخت ده هزار تومان در سال می‌تواند یک بیمه حادثه با پوشش 5 میلیون تومان خریداری کند.

وی در پاسخ به این سوال که خدمات بیمه‌های مسافرتی از چه طریق در دسترس خواهد بود، اعلام کرد : خدمات بیمه‌ای بیمه دانا علاوه بر شعب و بیش از 2000 نمایندگی از طریق صدها نفر از کارکنان شبکه فروش شرکت در ایام نوروز در مبادی ورودی و خروجی بعضی از شهرها و همچنین از طریق برخی آژانس‌های مسافرتی قابل دسترسی است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

زدست این تورم داد و بیداد/ هر آن‌چه دیده بیند دل که می‌‏خواد

نویسم نامه‌‏ای به مرکزی بانک/ بخواهم تا دلار هم گردد آزاد!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 1 مرداد 1403