..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ معاون سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرد بدون تشکیل پرونده ، مالیات تعیین نمی شود

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

معاون سازمان امور مالیاتی کشور عنوان کرد بدون تشکیل پرونده ، مالیات تعیین نمی شود

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل ازرسانه مالیاتی ایران، وکیلی معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه تشکیل پرونده مالیاتی براساس مراجعه خود افراد صورت می گیرد، گفت: تعدادی دیگر از پرونده های مالیاتی براساس اطلاعات به دست آمده از معاملات انجام می شود.

وی با بیان این که مودیان براساس اطلاعات ارائه شده در خصوص معامله ، اقدام به پرداخت مالیات می کنند، ادامه داد: تاکنون بدون تشکیل پرونده برای هیچ یک از مودیان، مالیاتی در نظر گرفته نشده است.

معاون اداره مالیات های مستقیم سازمان امورمالیاتی کشور در ادامه اظهار داشت: از مودیان برای تکمیل پرونده و ارائه اسناد مدارک دعوت به عمل می اید.

وی افزود: تمامی دعوت نامه ها ی مالیاتی و اوراق ها به آخرین آدرس ازسوی مودیان ارسال می شود. وکیلی با اشاره به اینکه در مراحل دادرسی مالیات ها، رفع تعرض برای مودیان صورت می گیرد، افزود: تاکنون هیچ سو استفاده ای ازسوی مودیان دیگر در خصوص ارائه اطلاعات معامله صورت نگرفته است.

معاون مالیات های مستقیم سازمان امورمالیاتی کشور خاطرنشان کرد: سازمان امور مالیاتی کشور بدون اظهار مودیان قادر به ایجاد پرونده مالیاتی نیست و تمامی اطلاعات ازسوی معاملات صورت گرفته از طریق مودیان ارائه می شود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر حساب‌‏سازی یه دادگاه‌بازی هم داره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 1 مرداد 1403