..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ ناجا: تمام گواهینامه‌های کاغذی و الکترونیکی تعویض می شوند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

ناجا: تمام گواهینامه‌های کاغذی و الکترونیکی تعویض می شوند

 
سردار موسی امیری، جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درخصوص تعویض گواهینامه‌ها به خبرنگار انتظامی فارس گفت: قوانین تعویض گواهینامه‌ها از سال پیش با مصوبه هیئت وزیران در دستور کار قرار گرفته و گواهینامه‌ها در پنج گروه پایه یک، پایه دو، پایه سه، ویژه و موتورسیکلت قرار می‌گیرد.
 
وی در ادامه گفت: برای اجرایی کردن این مصوبه، معاونت فن‌آوری و اطلاعات پلیس راهنمایی و رانندگی نیاز به ایجاد یک نرم‌افزار سراسری داشت که این مسئله در حال حاضر انجام شده و طراحی گواهینامه جدید با طرح و رنگ جدید متناسب با گروه‌بندی‌های ذکر شده انجام شده است.
 
سردار امیری در ادامه گفت: در طرح تعویض گواهینامه‌ها در مرحله اول، گواهینامه‌های جدید برای افرادی که به تازگی موفق به گرفتن گواهینامه می‌شوند صادر می‌شود و همچنین افرادی که گواهینامه‌شان را تعویض و تمدید می‌کنند این گواهینامه‌ها را دریافت می‌کنند.
 
وی افزود: در مرحله دوم فراخوانی گذاشته می‌شود که گواهینامه‌های قبلی که به صورت کاغذی و یا هوشمند بوده‌اند جمع‌آوری می‌شوند که جمع آوری گواهینامه‌های کاغذی در اولویت قرار دارد، این تعویض با دو هدف تغییر و جمع‌آوری گواهینامه‌های رانندگی صورت می‌گیرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

تقلب چشمه‌ی زاینده است و دولت پاینده!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 خرداد 1403