..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ نرم افزار های تخصصی و حرفه ای مالی اداری

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

نرم افزار های تخصصی و حرفه ای مالی اداری

شرکت تخصصی (یار مال و ادات مانا ) با هدف بررسی ، مطالعه و تحقیق بر دانش فنی تولید کنندگان نرم افزارهای مورد نیاز عرصه  نظام مالی و اداری و همچنین شناسایی سطح توانمندی این قبیل نرم افزارها در برآورد اهداف مدیران و کاربران و در نهایت گزارشات استخراج شده تاسیس و اقدام به  پژوهش و مطالعات بسیاری در این زمینه نموده که برآیند این اقدامات شناسایی شرکت تخصصی (بهینه کار نو آور) تولید کننده نرم افزار های تخصصی مالی و اداری می باشد. که از نظر آمار رضایت کاربران ، اپراتورها ، مدیران عامل ، مدیران مالی ، حسابداران و حسابرسان از حیث سهولت ثبت و طبقه بندی و اخذ گزارشات متنوع و تهیه صورتهای مالی استاندارد بسیار حائز اهمیت می باشد.  

در این صفحه تعدادی از نرم افزارهای تولیدی شرکت تخصصی بهینه کار نو آور بهمراه قابلیت های ویژه و منحصر بفرد آن معرفی میگردد . بهمین منظور پیشنهاد می گردد در ابتدا نسبت به اخذ قیمت از سایر فروشندگان نرم افزارهای مالی اداری اقدام نموده و سپس بدنبال اخذ قیمت از ما باشید .

توجه مهم  :شرکت یار مال و ادات مانا دارای نمایندگی رسمی فروش محصولات تولیدی شرکت بهینه کار نو آور بوده و در صورت خرید از این شرکت از تخفیف ویژه بهره مند خواهید شد.

تلفن تماس : 09121833162 (زمانی )

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

آسوده كسيه كه موسسه نداره/ از بیمه و مالیاتش خبر نداره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 تیر 1403