..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ پیاده سازی کامل طرح جامع مالیاتی تا پایان سال ۹۴/ ۱۰۰۰ ممیز کلی در کل کشور به طرح جامع مالیاتی می پیوندند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

پیاده سازی کامل طرح جامع مالیاتی تا پایان سال ۹۴/ ۱۰۰۰ ممیز کلی در کل کشور به طرح جامع مالیاتی می پیوندند

 

 

به گزارش رسانه مالیاتی ایران ، ‌دکتر علی عسکری ، در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران رسانه های جمعی در دولت یازدهم ، در روز یکشنبه ۱۴ مهرماه ، خاطر نشان کرد : طرح جامع مالیاتی ، یکی از سه محور اساسی طرح تحول نظام مالیاتی کشور بود که بعد از اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده و اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم ، عملیاتی شد و از نرم افزار اصلی این طرح در خردادماه سال جاری رونمایی شد . رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه فاز اجرایی طرح جامع مالیاتی در سه مرحله انجام شده که اولین مرحله ، برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار بین المللی و مرحله بعد طراحی نرم افزار یکپارچه مالیاتی توسط شرکت بول فرانسه است ، عنوان کرد : در حال حاضر مرحله سوم طرح در حال انجام است که شامل پیاده سازی نرم افزار یکپارچه مالیاتی در استان های پایلوت است و متعاقب آن طرح جامع به ابعاد ملی عملیاتی خواهد شد .

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت : مطابق برنامه ریزی صورت گرفته برای پیاده سازی نرم افزار یکپارچه مالیاتی ، حدود ۱۰۰۰ ممیز کلی درکل کشور مرحله به مرحله به طرح جامع مالیاتی خواهند پیوست. به گزارش رسانه مالیاتی ایران ، ‌دکتر علی عسکری ، در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران رسانه های جمعی در دولت یازدهم ، در روز یکشنبه ۱۴ مهرماه خاطر نشان کرد : در حال حاضر نرم افزار یکپارچه مالیاتی در سه اداره کل امور مالیاتی استان تهران ، ‌اصفهان و کرمانشاه و ممیز کلی های مربوط به آنها در حال پیاده سازی است که این پروژه ، شش ماه به طول خواهد انجامید . وی اضافه کرد : در سال ۹۳ نیز هفت اداره کل با تمام ممیزکلی های مربوطه به طرح جامع مالیاتی خواهند پیوست و همچنین در سال ۹۴ نیز شاهد پیوستن ۲۱ اداره کل باقیمانده استانی به طرح جامع مالیاتی خواهیم بود .

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

رشوه که از در وارد شه، بندها(ی حسابرسی) از در دیگه می‌ره بیرون!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 مرداد 1403