..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ چطور توجه مشتریان را به خود جلب کنیم

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

چطور توجه مشتریان را به خود جلب کنیم

به گزارش گروه خبری بانکی دات آی آر برای اینکه در این بازار تجاری مملو از جمعیت بتوانید مشتری های زیادی را به خود جلب کنید باید 5 نکته ی مهم را رعایت کنید.

 

1-هر آنچه که مهم است را برای مشتری بازگو کنید. مشتری لازم نیست همه ی توضیحات و تفاسیر را بداند شما فقط باید از کلمات کلیدی استفاده کرده و توضیح و توصیف محصول را به گونه ای برجسته سازی کنید که مشتری میل به خرید پیدا کند.

 

2-در ابتدا همیشه اجناس و محصولات را توضیح داده و پس از آن محصول را معرفی کنید این باعث میشود مشتری بیشتر به حرف های شما توجه کند. مشتری اول باید محصول را بشناسد و بعد از آن نام آن را بداند مثلا اگر شما در زمینه ی بیمه فعالیت میکنید باید اول نوع بیمه را توضیح دهید و از خدمات آن بگویید آن را با دیگر بیمه ها مقایسه کنید و در نهایت نام بیمه را عنوان کنید در این صورت نام بیمه بیشتر در ذهن خواننده جای میگیرد.

 

3-همیشه در کلام و بیان از آرایه های ادبی مخصوصا استعاره استفاده کنید. در این صورت مفاهیم بهتر برای خواننده جا می افتد. مثلا اگر محصولات شرکت شما نرم افزارهای مختلف است برای توضیح آن این نرم افزار را تشبیه به یک رستوران کنید به این صورت که ابتدا یک رستوران را با قسمت های مختلف و پرسنل مختلف توضیح دهید و آن را به این نرم افزار که دارای قسمت های مختلف و کارایی متفاوت است تشبیه کنید.

 

4-شوخ طبعی را فراموش نکنید. مشتریان همیشه از افراد خوش اخلاق بیشتر استقبال میکنند. حتی اگر مشتری در نهایت کالایی از شما نخرید شما باید خوش رو و خوش برخورد باشید.

 

5-کالا را به ترتیب از نوع و جنس و ماده اولیه و گارانتی و… توضیح دهید. شما باید بدانید که ذهن مشتری سمت شماست بنابراین به ترتیب از کالا توضیح و تفسیر کنید از هر جایی که شروع میکنید باید منظم جلو بروید. نمونه های مشابه فروخته شده را برای مشتریان مثال بزنید تا بهتر اعتماد کنند از تضمین و گارانتی محصول هم باید برای مشتریان عنوان کنید.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرسی مفت نمي‌شه، ممیزم دوست نمي‌شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402