..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ چهار توصیه خطاب به کارآفرینان از یک کارآفرین موفق

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

چهار توصیه خطاب به کارآفرینان از یک کارآفرین موفق

 

کنی دیچر بنیان گذار استارت آپ 500 میلیون دلاری wheels up تاکنون استارتآپ های موفقی را در زمینه های مختلف به ثمر رسانده است. از چاپ تیشرت تا تهیه لوازم ورزشی و ساخت نوشیدنی و حالا هم ارائه جت های خصوصی!

ما نیز بر آن شدیم تا 4 توصیه از کنی دیچر را برای موفقیت کارافرینان خدمت شما بیان کنیم:

به استقبال “نه” برو

دیچر می گوید شما باید به خود باور داشته باشید و اگر هم نه شنیدید این یعنی که در حال نوآوری هستید. ” اگر همه همین دید شما را داشتند که خودشان همین کار را انجام می دادند! ” دیچر معتقد است نه یعنی “الان نه

دیچر می گوید هیچ وقت نه را به عنوان یک پاسخ قبول نکنید. شما باید باور داشته باشید که در بازی بزرگان جا دارید!

  به روابط اهمیت دهید

دیچر برای نام بردن از شرکای خود از لفظ “رفیق من” یا دوست من” استفاده می کند. او معتقد است اگر می خواهید کارمندانتان با مشتریان برخورد عالی داشته باشند شما هم باید با کارمندان خود برخورد عالی داشته باشید. او معتقد است نباید هیچ پلی را خراب کرد.

او همه کارآفرینان را به گرامی داشتن مشتریان سفارش می کند و می گوید  “میزان رضایت و بازگشت مشتریان اصلی ترین معیار سنجش ارزش شماست

 یک نقشه واضح داشته باشید

دیچر به طرح کسب و کار باور عمیقی دارد. این گام را خیلی از کارآفرینان مهم نمی دانند اما دیچر معتقد است: “ایده ها شکننده اند؛ ایده کافی نیست، شما باید یک طرح جامع و کامل داشته باشید که به عنوان یک نقشه برای شما عمل کند“.

به اعداد دقت کنید

 

به نظر دیچر ایده و نقشه کافی نیست. شما باید اعداد را برای به عنوان اهداف خود در نظر بگیرید. دیچر معتقد است که عمر مفید یک ایده 5 تا 7 سال است پس شما باید تا قبل از آن بار خود را ببندید! و برای خروج آماده شوید. به عقیده دیچر باید همواره اعداد را به عنوان هدف مد نظر خود قرار دهید آنها را مسیر موفقیت خود تلقی کنید.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

از اين سمینارها‌‏ی حسابداری كسي معجز نمی‌بینه

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 15 خرداد 1402