..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ کارآفرینان موفق چه ویژگی های شخصیتی دارند؟

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

کارآفرینان موفق چه ویژگی های شخصیتی دارند؟

 

 
1-کارآفرینان موفق بیش از همه از زندگی لذت میبرند زیرا امیدوار هستند. این امیدواری باعث انگیزه آنها شده و هر آنچه که از سود، درآمد، موفقیت و… بدست می آورند به دلیل همین امیدی است که در وجود آن ها قرار دارد.

 

2-کارآفرینان موفق در کارهایشان جدی هستند. شما هیچوقت نمیتوانید یک کسب و کار خوب داشته باشید مگر اینکه به کار، تجارت، محصولات و اهدافتان اطمینان داشته باشید. خیلی از کارآفرینانی که از کار در منزل شروع بع فعالیت میکنند اغلب ناموفق اند چون کار برایشان جدی نیست.

 

3-برنامه ریزی یکی دیگر از کلیدهای موفقیت کارآفرینان است. برای ایجاد و توسعه ی یک کار حتما باید برنامه ریزی وجود داشته باشد. برنامه ریزی کاری به اندازه ی برنامه ریزی در زندگی شخصی مهم است. مخصوصا کارآفرینانی که تازه شروع به فعالیت کردند. برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که به ارزیابی و تجزیه و تحلیل داده های کاری بپردازد.

 

4-مدیریت مالی صحیح و عاقلانه از ویژگی های مهم کارآفرینان است. آنها بسیار در دخل و خرج دقیق بوده و سرمایه گذاری های خود را در بهترین راه ممکن انجام میدهید. نیروی حیاتی هر کسب و کاری نقدینگی است. هر هزینه ای که برای کارتان میکنید باید از روی اصول باشد. تجهیزات و بزار مورد نیاز برای راه اندازی یک کار لازم است و کارآفرین موفق به بهترین نحو سرمایه خود را برای این امور بودجه بندی میکند.

 

5-یک کارآفرین موفق پویا و فعال است. او همیشه به فکر گسترش و پیشرفت است به این صورت که تبلیغات، بازاریابی و فعالیت هایی از این قبیل را روزانه دنبال میکند. او این کار را بدون توجه به هزینه انجام میدهد زیرا تبلیغات هر چقدر هم که وسیع باشد باید پیوستگی داشته باشد بنابراین تبلیغات جزء مهمترین برنامه های کاری یک کارآفرین است.

 

6-کارآفرین موفق باید آگاه باشد. آگاهی تجار و به روز بودن آنها کمک به پیشرفت آنها میکند. یک کارآفرین باید خوب بازار کاری را بشناسد رقبای خود را شناسایی کند و در نهایت گام های موفقیت را یکی پس از دیگری بردارد. یکی از موفقیت هایی که کارآفرینان خوب به آن دست می یابند این است که توانایی شخصی شان بالا رفته و محصولات و خدماتشان را روز به روز افزایش میدهند آنها نه تنها به موضوع درآمد زایی بلکه به اشتغال زایی و مدیریت مجموعه ی کاری کمک کرده و در نهایت باعث به حرکت درآوردن چرخه تولید میشوند.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

آسوده كسيه كه موسسه نداره/ از بیمه و مالیاتش خبر نداره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402