..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ کارت‌های بازرگانی دفترچه‌ای به کارت بازرگانی هوشند تغییر یافت

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

کارت‌های بازرگانی دفترچه‌ای به کارت بازرگانی هوشند تغییر یافت

  به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی گمرک ایران، مدیر سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند با بیان اینکه سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند با هدف سامان بخشیدن به امور کارت‌های بازرگانی کشور، توسط اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران و همکاری سازمان توسعه تجارت و اتاق تعاون مرکزی در سراسر کشور استقرار یافته است، گفت: امور مربوط به کارت‌های بازرگانی به صورت یکپارچه مدیریت می‌شود.

صدری در خصوص دستاوردهای استقرار این سامانه افزود: برقراری ارتباط با سیستم کدینگ گمرک جمهوری اسلامی ایران و حذف مجموعه عملیات مربوط به تایپ و ثبت اطلاعات کارت‌های بازرگانی در گمرکات اجرایی سراسر کشور از دستاوردهای استقرار این سامانه است.

به گفته وی راه‌اندازی این سامانه ضمن تسهیل و تسریع در اجرای فرآیندهای تجارت خارجی، صحت ثبت اطلاعات کارت‌های بازرگانی در سیستم‌های اطلاعاتی گمرکات کشور را تضمین می‌کند.

اطلاعات تمامی کارت‌های هوشمند بلافاصله پس از صدور، در سیستم کدینگ گمرک جمهوری اسلامی ایران بارگذاری می‌شود و تا زمان ارائه خدمات ارزش افزوده بر روی کارت‌های بازرگانی هوشمند، الزامی به تغییر روال‌های جاری گمرک در رابطه کارت های بازرگانی نخواهد بود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

زدست این تورم داد و بیداد/ هر آن‌چه دیده بیند دل که می‌‏خواد

نویسم نامه‌‏ای به مرکزی بانک/ بخواهم تا دلار هم گردد آزاد!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403