..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ کتابی هایی که هر کارآفرین باید آنها را بخواند

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

کتابی هایی که هر کارآفرین باید آنها را بخواند

1-کتاب “Innovator Dilemma” این کتاب توسط کلایتون کریستانان در سال 1997 به چاپ رسیده است. کریستانان استاد دانشگاه هاروارد است که تعداد اندکی شرکت هم تاسیس نموده است حدوداً 17 سال پیش این کتاب مورد استفاده ی کسانی بود که میخواستند کاری را راه اندازی کنند.

 

2-کتاب “Lean start up” این کتاب برای کارآفرینان که به دنبال نوآوری هستند بسیار خوب خواهد بود. اریک ریس نویسنده ی این کتاب پیشنهادات خوبی برای راه اندازی یک کسب و کار پر درآمد به کارآفرینان تازه کار ارائه میدهد.

 

3-کتاب “Thinking fast and slow”  به نویسندگی دنیل کنمان ذهن کارآفرین را به سمت ایده های بزرگ سوق میدهد کنمان خود روانشناس و برنده ی جایزه نوبل برای نویسندگی این کتاب در حوزه ی اقتصاد شد. در این کتاب روش های تفکر و شرح و توضیح سیستم نگرش افراد اشاره شده است.

 

4- کتاب “The E-Myth” در سال 1995توسط مایکل گربر مورد بازنویسی قرار گرفت. گربر حدود 40 سال از عمر خود را وقت صرف پژوهش و تحقیق در حوزه های کسب و کار کوچک نموده و در این کتاب علت عدم موفقیت تجارتها را توضیح داده و راه کارهایی برای به حرکت در آوردن چرخه ی کار پیشنهاد نموده است.

 

5- کتاب “The 4 steps to epiphany” در سال 2005توسط استیو گری به چاپ رسید. استیو گری در این کتاب در مورد تکنولوژی در کار و رابطه ی پول و سرمایه با کار صحبت میکند و نقش سرمایه گذاری در کار را توضیح میدهد.

 

6-کتاب “Venture Deals” به نویسندگی برد فلد و جانون مندلسون که به تازگی به چاپ رسیده است در مورد ویژگی های سرمایه گذاری موفق و همچنین سرمایه داری و تامین مالی برای شروع یک کار اشاره کرده و بیش از هر چیزی به سرمایه گذاری هایی با ایده های نو پرداخته است.

 

7-کتاب “How to friend” در سال 1936 توسط دل کارینج به چاپ رسیده است که جزء کتاب های برتر در حوزه ی مهارت های کاری معرفی شده است. چراکه راهکارهای بسیار خوبی را برای موفقیت در تجارت در طول بیش از 80سال معرفی کرده است.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

به مشاور مالی گفتن بساطتو جمع كن، دستشو گذاشت دم دهنش!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 28 خرداد 1403