..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ ۶ درصد در افزایش حقوق ۹۲ مغفول ماند.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

۶ درصد در افزایش حقوق ۹۲ مغفول ماند.


 

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، علیرضا محجوب در گفت ‌و گو با خانه ملت در خصوص تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۳ گفت: واقعیت این است در حال حاضر هزینه خانوارهای ایرانی تقریبا بیش از دو برابر حداقل دستمزد دریافتی تعیین شده است و باید در تعیین دستمزد، هزینه واقعی سبد خانوارها مورد توجه قرار داده شود.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوع مهم که باید توجه داشت این است که بر اساس نرخ تورم ۵/۳۱ درصدی اعلام شده از سوی مرکز آمار، باید حدود ۶ درصد دیگر به حداقل دستمزد سال ۹۲ اضافه شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: در تعیین دستمزد سال ۹۳ علاوه بر میزان تورم اعلامی از سوی مرکز آمار باید ۶ درصدی که در سال ۹۲ در افزایش دستمزدها لحاظ نشده است به مجموع حقوق کارگران اضافه شود.

محجوب گفت: البته موضوعات مربوط به تعیین نرخ دستمزد معمولا در اسفند ماه مطرح می شود و هنوز زود است که درباره این موضوع صحبت شود به دلیل اینکه ارقامی که در حال حاضر در نظر گرفته شود، با ارقام واقعی فرق خواهد داشت.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس در خصوص افزایش بن کارگری افزود: با وجودی که افزایش بن کارگری در شورای عالی کار تصویب شده بود دولت دهم این موضوع را اجرا نکرد، البته قرار بر این است که از مهرماه امسال افزایش بن کارگران لحاظ شود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر حساب‌‏سازی یه دادگاه‌بازی هم داره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 26 خرداد 1403