..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ شرایط وام 100 میلیون تومانی به کامیون داران

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

شرایط وام 100 میلیون تومانی به کامیون داران

تسهیلات 100 میلیون تومانی با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و از طریق بانک مسکن به دارندگان ناوگان باری فرسوده پرداخت میشود.

متقاضیان برای دریافت فرم درخواست تسهیلات باید به اداره کل حمل و نقل و پایانه های استانها مراجعه کرده و فرم درخواست را تکمیل کنند همچنین متقاضی باید پیش فاکتور خرید کامیون یا اتوبوس را از یکی از شرکت های خودروساز طرف قرارداد سازمان، ارایه دهد.

ضمن آنکه گواهی اسقاط کامیون یا اتوبوس فرسوده دارای کارت هوشمند ناوگان و یا ارایه برگ تعهد محضری مبنی بر اسقاط وسیله نقلیه فرسوده هم ضروری است. متقاضیان پس از ثبت نام اولیه، برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی میشوند.

متقاضیان می توانند از سایر تسهیلات مانند ستاد مدیریت حمل ونقل سوخت و یا تسهیلات شرکت خودروساز استفاده کنند. در هر صورت مجموع تسهیلات اعطایی از سوی سازمان و ستاد حمل ونقل سوخت بیشتر از 80 درصد قیمت خودرو نخواهد بود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

اون قدر ممیز دیده که حسابدار شده

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 1 مرداد 1403