..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ پرداخت وام ازدواج از ابتدای سال 1392

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

پرداخت وام ازدواج از ابتدای سال 1392

به گزارش بینا، محمد عباسی، به مشکلات فعلی دریافت وام برای زوجین متقاضی اشاره کرد و به ایسنا افزود: همه متقاضیان دریافت وام ازدواج تا سال 91 این وام را دریافت کرده‌اند، البته موضوع وام ازدواج جزء اختیارات وزارت ورزش و جوانان نیست و بانک مرکزی متولی این امر است.
وی ادامه داد: این وزارتخانه به عنوان دستگاه پایش کننده گزارش مربوط به پرداخت‌های وام ازدواج را با حضور رییس جمهوری و سایردستگاه‌های مربوطه در شورای عالی جوانان ارائه داد و قرار شد افرادی که وام ازدواج دریافت نکرده اند از اوایل سال آینده وام دریافت کنند.
وزیر ورزش و جوانان در مورد تغییر شرایط پرداخت وام ازدواج و حذف ضامن برای دریافت این وام عنوان کرد: این امر باید مورد پذیرش نظام بانکی کشور باشد. هر چند که بانک‌ها عموما با موضوع حذف ضامن موافق نیستند و نمی‌توانیم بانک‌ها را به انجام این کار مجبور کنیم.
عباسی افزود: سالانه حدود یک میلیون نفر متقاضی دریافت وام ازدواج هستند و بانک‌ها مدعی هستند اگر تنها 100 هزار نفر از وام گیرندگان وام خود را به بانک‌ها پرداخت نکنند و ضامنی نیز در این زمینه نداشته باشند چگونه می‌توانیم پول‌های قرض الحسنه مردم را به آنها پرداخت کنیم.
وی با بیان اینکه اگر بانک‌ها در زمینه تغییر حذف ضامن به توافق برسند مشکلی وجود نخواهد داشت، اظهار کرد: دستور از سرگیری وام ها به متقاضیان توسط رییس جمهوری داده شده است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرس بی‌کار، خواب تایم‏شیت می‌‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 3 مرداد 1403