..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ مزایا و معایب وام 50 درصدی خرید خانه

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

مزایا و معایب وام 50 درصدی خرید خانه

هادی نظرپور – عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران – در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح تامین ۵۰ درصدی ارزش خرید یک خانه به صورت وام اظهار کرد: این طرح به خودی خود مثبت است اما حتما سقفی برای آن در نظر گرفته می‌شود و معمولا این قبیل طرح‌ها در مکان مشخصی برای دهک‌های پایین در نظر گرفته خواهد شد. وی افزود: این قبیل طرح‌ها تا به امروز به افراد زیادی در جامعه تعلق نگرفته ولی نفس این عمل، مثبت است.

عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران با بیان این‌که بدین ترتیب افراد می‌توانند ۵۰ درصد ارزش خرید خانه را وام بگیرند و بقیه مبلغ را خود تامین کنند، تصریح کرد: این طرح یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند به خانه دار کردن افراد در جامعه کمک کند.

نظرپور در ادامه درباره معایب این طرح گفت: هر طرحی که اجرا می‌شود می تواند معایب و اثراتی را در جامعه به دنبال داشته باشد؛ اجرای این طرح در جامعه نیز ساده نیست و بانک‌هایی که مسئول پرداخت این وام ها هستند شرط و شروط خاص خودشان را دارند؛ به طوری که این وام شامل همه افراد نخواهد شد. عضو هیات مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران تاکید کرد: اگر دولت بتواند شرایط پرداخت وام را آسان‌تر کند می‌تواند به اثرات مثبت این طرح‌ها در جامعه کمک کند.

نظرپور در پایان با بیان این‌که در حال حاضر بازار مسکن راکد است، گفت: دلیل این رکود افزایش بی رویه قیمت مسکن در سال گذشته است و تا زمانی که به نقطه تعادل دراین بخش نرسیم روال به همین صورت پیش خواهد رفت.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

24- وفاداری مدار از مختلسان/ که هر دم با سیاسیون سرایند!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 28 خرداد 1403