..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بیمه منازل در برابر حوادث با 15 هزار تومان

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بیمه منازل در برابر حوادث با 15 هزار تومان

به گزارش بینا، حسن قدمی در پاسخ به سوالی در مورد جزئیات وام بیمه حوادث ساختمان و وضعیت بافتهای فرسود گفت: مردم آشنایی خوبی با بیمه حوادث ندارند در حالی که با سالی 15 هزارتومان می توان خانه ای را بیمه کرد. ما لایحه این را به دولت داده ایم و برای سرعت کار مجلس هم هم زمان لایحه بیمه ساختمان را در دستور کار خود قرار داده است. پیشنهاد ما این است که تمام خانه های ایران بیمه اجباری حوادث شده و هزینه آن به صورت اقساط در قبوض برق اعمال شود.
رئیس سازمان مدیرت بحران کشور در مورد بافتهای فرسوده روستایی هم گفت: ساخت تمامی این بافتها در این دولت تمام نمی شود و نیاز به برنامه ای 5 ساله دارد. بودجه اختصاص یافته برای نوسازی هر بافت شهری 2 میلیون بلاعوض و 20 میلیون وام بدون بهره بوده است که پیشنهاد دادیم وام بلاعوض 4 میلیون و تسهیلات تا 30 میلیون تومان افزایش یابد که سه ماه قبل این پیشنهاد به هیات دولت داده شد.
قدمی در پاسخ به اینکه شما همیشه گفته اید 72 هزار هکتار بافت فرسوده شهری داریم و چند سال است این آمار تکرار می شود، گفت: این آمار برای سال 89 است و امروز وزارت راه و شهرسازی توانسته است 10 درصد این بافتها را نوسازی کند و باید گفت حدود 63 هزار بافت فرسوده شهری داریم. وی از راه اندازی سامانه هشدار سریع حوادث طبیعی مانند برف و سیلاب خبر داد و گفت: 24 ساعت زودتر از اعلام هواشناسی این هشدارها به رسانه ها داده می شود. 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

از گير حسابرس در اومد، گير ممیز افتاد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 3 مرداد 1403