..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ صدور شناسنامه مکانیزه برای افراد 15 ساله

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

صدور شناسنامه مکانیزه برای افراد 15 ساله

به گزارش مهر، محسن اسماعیلی با بیان اینکه کلیه ادارات ثبت احوال سراسر کشور به امکانات صدور شناسنامه مکانیزه مجهز هستند، اظهار کرد: اولویت تعویض شناسنامه متعلق به کسانی است که مشخصات سجلی آنها تغییر کرده یا اینکه به دلیل آسیب سند، شناسنامه آنها از درجه اعتبار ساقط و یا مفقود شده است.

اسماعیلی ادامه داد: افرادی که به سن 15 سالگی رسیده و قصد عکس‌دار کردن شناسنامه خود را دارند نیز، در اولویت تعویض شناسنامه قرار دارند.

وی با بیان اینکه سالانه یک میلیون و 200 هزار شناسنامه توسط ثبت احوال صادر می‌شود، افزود: حدود 900 هزار شناسنامه مکانیزه در سال، به عنوان شناسنامه اصلی صادر شده و مابقی مربوط به صدور شناسنامه المثنی است.

مدیرکل اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور خاطرنشان کرد: بر این اساس، متولدین سال 77، امسال می‌توانند برای عکس‌دار کردن شناسنامه خود اقدام و با مراجعه به ادارات ثبت احوال و ارائه درخواست، شناسنامه مکانیزه دریافت کنند. ضمن اینکه درخواست عکس‌دار کردن شناسنامه را می‌توان علاوه بر ادارات ثبت احوال به دفاتر پیشخوان دولت نیز تسلیم کرد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار بی‏کار، خواب تنخواه می‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 29 اردیبهشت 1403