..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ برنامه اجرای طرح جامع مالیاتی در 7 استان

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

برنامه اجرای طرح جامع مالیاتی در 7 استان

واحد مرکزی خبر به نقل از رسانه مالیاتی ایران گزارش داد، علی عسکری سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را دوره پرکاری برای نظام مالیاتی دانست و گفت: تحقق حدود 70 هزار میلیارد تومان مالیات و عوارض تا پایان امسال و پیاده سازی ملی طرح جامع مالیاتی به عزم ملی نظام مالیاتی کشور نیاز  دارد.

وی با بیان این که امسال سهم بزرگی از پیاده سازی ملی طرح جامع مالیاتی در کشور محقق خواهد شد، افزود: از سال گذشته پیاده سازی آزمایشی این طرح پس از تولید، نصب و راه اندازی نرم افزار مورد نیاز ، در برخی از ادارات استان های تهران، اصفهان و کرمانشاه آغاز شد که با شناسایی و رفع ایرادات، این نرم افزار به زودی در استان های خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، فارس، خوزستان، مرکزی، قزوین، قم راه اندازی خواهد شد.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان این که 2 سال پیشرو برای نظام مالیاتی سرنوشت ساز خواهد بود، تصریح کرد: امسال 60 درصد ظرفیت مالیاتی کشور زیرپوشش طرح جامع مالیاتی قرار خواهد گرفت و مقدمات کار برای پیاده سازی این طرح در استان های مرحله سوم و چهارم و در نهایت پیاده سازی ملی طرح جامع مالیاتی فراهم خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برای فراهم کردن شرایط یک نظام مدرن مالیاتی، تمامی بخش های سیاست گذاری و تصمیم گیری باید به نظام مالیاتی کشور کمک کنند تا با اطمینان این پروژه عظیم را به سرمنزل مقصود برسانیم.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هیچ نرخ‌‏شکنی بی‌‏حکمت نیست!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 اسفند 1402