..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ سیستم POS موبایلی به بازار ارائه شد.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

سیستم POS موبایلی به بازار ارائه شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، این سیستم طوری طراحی شده تا به نیازمندی‌های پیچیده امنیتی و فناوری و کارهای بزرگ‌تر رسیدگی کند. سیستم (MPOS) کمک می‌کند تاجران بازاری و خرده فروشان در سطح بین‌المللی به راحتی و با ایمنی کامل پرداخت با کارت‌های تراشه و رمز دار در POS های موبایل را انجام دهند. 

 

(MPOS) از API شرکت Handpoint استفاده می‌کند تا فرایند پرداخت از پایانه‌های موبایل متعدد را تکمیل کند و هم زمان کد سازی پایانه به پایانه (P۲PE) در کارت خوان تراشه و کد رمز Handpoint، امنیت لازم برای انجام تراکنش را فراهم می‌کند. 

 

دیوید گود جانسون مدیر ارشد و مو سس این شرکت در این ضمی نه می‌گوید: سیستم ما از ابتدا طوری طراحی شده است تا بر این چالش‌ها غلبه کند. ترکیب API ما و فرایند ایمنی P۲PE به طرز چشمگیری در زمان و هزینه تاجران صرفه‌ جویی می‌کند. 

 

این خدمت در حال حاضر برای تجار، اندر کاران بازار، تهیه کنندگان نرم افزارهای خرده فروشی و برنامه نویسان یا بانک‌های تجاری در سراسر اروپا فراهم شده است. سیستم MPOS شرکت Handpoint طوری طراحی شده که سخت‌ترین استانداردهای حوزه پرداخت موبایل را فراهم می‌کند. 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

از گير حسابرس در اومد، گير ممیز افتاد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 خرداد 1403