..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ افزایش مرخصی زایمان

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه صبح امروز کارگروه جمعیت و حمایت از خانواده در بررسی طرح اصلاح سیاست‌های جمعیتی و حمایت از خانواده، اظهار کرد: در این جلسه مصوب شد که علاوه بر افزایش میزان مرخصی زایمان تسهیلاتی برای مادران در دوران شیردهی در نظر گرفته شود.
 
وی توضیح داد: در صورت تصویب نهایی این طرح در کمیسیون اجتماعی و صحن علنی میزان مرخصی زایمان از شش ماه به نه ماه افزایش پیدا می‌کند همچنین مادران در دوران شیردهی یعنی دو سال به صورت نیمه وقت در محل کار حاضر می‌شوند.
 
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین گفت که در مصوبه دیگر این کارگروه مقرر کرده است که برای پدران مرخصی به مدت دو هفته در نظر گرفته شود.
 
قاضی‌زاده یکی دیگر از مصوبات امروز کارگروه را تصویب برنامه توسعه کودکان عنوان کرد.
 
وی در پایان با بیان اینکه این طرح در راستای اجرایی شدن مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی تهیه و مورد بررسی قرار می‌گیرد، ابراز امیدواری کرد که این بررسی‌ها هر چه سریعتر به اتمام رسیده تا برای تصویب نهایی به کمیسیون اجتماعی ارائه شود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرس بی‌کار، خواب تایم‏شیت می‌‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 تیر 1403