..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بدهی بیمه‌ای کارگاه‌های دارای مشکل نقدینگی تا ۴۸ ماه تقسیط می‌شود.

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

بدهی بیمه‌ای کارگاه‌های دارای مشکل نقدینگی تا ۴۸ ماه تقسیط می‌شود.

 

 

دکتر سیدتقی نوربخش در این خصوص افزود: مصوبه جدید هیأت‌مدیره سازمان تأمین‌اجتماعی مصوبه‌ای بی‌سابقه برای حل مسائل و مشکلات کارفرمایان بدهکار به سازمان و اقدامی قابل‌توجه در سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی است.

 

وی گفت: براساس قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای، کارفرمایان محترم درصورت مراجعه به شعب سازمان در سراسر کشور می‌بایست اصل بدهی خود را تا پایان اسفندماه ۹۱ تقسیط و پرداخت می‌کردند که باتوجه به مسائل و مشکلات مالی، بسیاری از کارفرمایان اظهار می‌کردند توانایی پرداخت بدهی معوقه خود را تا پایان اسفندماه جاری نداشته و درخواست افزایش تعداد اقساط را داشتند.

 

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به تلاش‌های انجام شده برای همراهی بیشتر با کارفرمایانی که دارای مشکل نقدینگی هستند، افزود: هیأت‌مدیره سازمان، مصوبه‌ای را ابلاغ کرد که براساس آن چنانچه کارفرمایان بدهکار تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۱۹ دی‌ماه برای تعیین تکلیف بدهی خود به یکی از شعب مربوطه مراجعه و درخواست خود مبنی بر تقسیط بدهی در اقساط بیشتر را به اداره‌کل استان یا شعبه مربوطه ارائه نمایند، اداره‌کل می‌بایست سریعاً موضوع درخواست را بررسی و چنانچه احراز شود کارفرما دارای مشکل نقدینگی است و توان پرداخت بدهی‌های یادشده را تا اسفندماه سال‌جاری ندارد، نسبت به تنظیم صورتجلسه کمیته بحران استان و ارائه پیشنهاد تعداد اقساط اقدام کنند.

 

دکتر نوربخش ادامه داد: حداکثر اقساط درنظر گرفته شده برای کارفرمایان واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی که لغایت اسفندماه ۹۱ مساوی و یا بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال بدهی معوقه به سازمان تأمین‌اجتماعی دارند، ۴۸ قسط و برای سایر کارفرمایان حداکثر تا بهمن‌ماه سال ۹۳ است.

 

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به اینکه، مدت زمان درنظر گرفته شده برای اجرای این قانون به هیچ عنوان، تمدید نخواهد شد، افزود: با هماهنگی‌های به عمل آمده، همکاران سازمان و شعب بانک رفاه در سراسر کشور تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۱۹ دی‌ماه، آماده دریافت درخواست کارفرمایان محترم برای تعیین تکلیف بدهی‌های خود هستند.

 

دکتر نوربخش تأکید کرد: بعد از تاریخ اعلام شده، هیچ درخواست مبنی بر تقسیط بدهی کارفرمایان و بخشودگی جرائم بیمه‌ای آنها پذیرفته نخواهد شد.

 

 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

از گير حسابرس در اومد، گير ممیز افتاد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 خرداد 1403