..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ تخلف بیمه ها را گزارش دهید

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

به گزارش بنکر (Banker)،  کریمی گفت:‌ صندوق تامین خسارات بیمه مرکزی نیز تا حدی می‌تواند پاسخگوی دیه و همچنین آزاد کردن زندانیان مربوط به موتورسواران و این گونه تصادفات باشد. چرا که این صندوق از محل پنج درصد پولی که با خرید بیمه نامه‌ها به آن واریز می‌شود این کار را انجام می‌دهد و اگر بیمه نامه‌ای خریداری نشود قادر نیست خسارات‌ها را جبران کند.
وی درباره این‌که بسیاری از شرکت‌های بیمه‌ای رقم 85 هزار تومان برای بیمه موتورسیکلت‌ها را صرفه اقتصادی نمی‌دانند و به همین دلیل از بیمه کردن موتورسیکلت‌ها اجتناب می‌کنند، گفت: بیمه شخص ثالث اجباری است و اگر شرکتی این بیمه نامه را صادر نکند تخلف کرده و مردم می‌توانند با شماره تلفن 22055081 تماس حاصل کرده و تخلفات را گزارش کنند که ما حتما رسیدگی خواهیم کرد.
رییس کل بیمه مرکزی افزود: اما برخلاف آنچه مطرح می‌شود این موتورسواران هستند که به شرکت‌های بیمه مراجعه نکرده و بیمه نامه خریداری نمی‌کنند. این درحالی است که اگر هر کدام از آن‌ها دچار حادثه، جرح و یا فوت شوند در صورت داشتن بیمه نامه می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.
کریمی با بیان این‌که طبق ماده 19 اصلاح قانون بیمه شخص ثالث پلیس موظف است خودروهایی را که فاقد بیمه نامه هستند متوقف کنند گفت: خوشبختانه پلیس راهور ناجا و پلیس راه تعاملات خوبی با ما داشته‌اند اما باز هم از آن‌ها می خواهیم که ماده 19 جدی بگیرند تا حتی یک نفر از هموطنان ما دچار مشکل نشوند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هیچ نرخ‌‏شکنی بی‌‏حکمت نیست!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 6 خرداد 1403