..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ تشکیل پلیس مالیاتی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ علی عسکری که به مناسبت آغاز هفته دولت در جمع خبرنگاران سخن می گفت ، افزود : قرار است با تشکیل بازرسی مالیاتی بتوانیم رصدهای میدانی خود را در کشور انجام دهیم و دادسرا و دادگاه ویژه مالیاتی را در کشور ایجاد کنیم.
وی گفت: به درخواست رئیس سازمان مالیاتی و موافقت رئیس قوه قضائیه این دادگاه ها در شهرهایی که مورد درخواست است برای رسیدگی به پرونده های مالیاتی ایجاد خواهد شد.
عسکری همچنین با اشاره به اینکه تا پیش از این قانون کسانی که تا صد هزار تومان بدهی سنواتی مالیاتی داشتند از پرداخت مالیات معاف می شدند ، گفت: این مبلغ به یک میلیون تومان در قانون جدید افزایش یافت یعنی اگر مودی در سال های قبل بدهی سنواتی مالیاتی تا یک میلیون تومان داشته باشد از پرداخت بدهی معاف است و پرونده وی مختومه می شود زیرا این مبلغ ارزش عملیات اجرایی برای گرفتن مالیات را ندارد.
وی افزود: در این قانون تشخیص علی الرأس مالیاتی در نظام مالیاتی حذف شد و از این پس مبنای کار شفافیت اطلاعات و حسابرسی دفاتر و اسناد خواهد بود.
رئیس کل سازمان مالیاتی همچنین با اشاره به اینکه قانون تجمیع عوارض ملغی شده و قانون مالیات بر ارزش افزوده جایگزین آن شده است ، گفت : اگر کسانی به خاطر قانون تجمیع عوارض بدهی مالیاتی داشته باشند اما آن را تسویه نکرده اند می توانند اصل بدهی خود را بپردازند تا جرایم مالیاتی آنها بخشوده شود.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر کی گزارش می‌‏فروشد/ مشتری با وی بجوشد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 14 بهمن 1401