..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ دریافت گواهی مفاصا حساب، انتقال‌دهنده و انتقال‌گیرنده

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

دریافت گواهی مفاصا حساب، انتقال‌دهنده و انتقال‌گیرنده

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید فاضل حیدری بلوکی با بیان این خبر گفت: درصورت عدم دریافت گواهی مفاصا حساب، انتقال‌دهنده و انتقال‌گیرنده در خصوص پرداخت مطالبات سازمان تأمین اجتماعی، مسئولیت تضامنی خواهند داشت.
وی افزود: درصورتی که معامله بدون اخذ مفاصا حساب از تأمین‌اجتماعی انجام شود، انتقال‌دهنده و انتقال‌گیرنده برای پرداخت مطالبات این سازمان دارای مسئولیت تضامنی خواهند بود.
حیدری بلوکی اظهار داشت: هنگام اجاره کارگاه حتما باید یک ‌نسخه از اجاره‌نامه به شعبه تأمین‌اجتماعی ارسال شود تا در پرونده مطالباتی کارگاه ضبط شده و مطالبات سازمان در مدت اجاره از مستأجر کارگاه پیگیری شود.
مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان خاطر نشان کرد: در صورتی که بنا به اعلام شعب تأمین‌اجتماعی، انتقال‌دهنده بدهی داشته و به آن معترض باشد، می‌تواند با پرداخت بدهی خود به صورت سپرده نسبت به انتقال سند اقدام نماید و در این صورت حق اعتراض او به میزان بدهی اعلام شده براساس ضوابط به قوت خود باقی خواهد بود.

 

 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هر کی گزارش می‌‏فروشد/ مشتری با وی بجوشد

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 14 بهمن 1401