..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ راهکارهای افزایش مهارت های شخصی شما

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

راهکارهای افزایش مهارت های شخصی شما

 

1-در ابتدا باید خونسرد و آرامش را در خودتان تقویت کنید. آرامش به شما اجازه ی فکر کردن میدهد. اگر میخواهید در کارتان موفق باشید باید آرامش داشته باشید. ویژگی های اخلاقی پیچیده اغلب منجر به برخورد در محیط کاری میشود. باید بتوانید روحیه کاری بالایی داشته باشید.

 

2- مهارت های ارتباطی خود را تقویت کنید. اولین چیزی که در برخورد با مشتری و ارباب رجوع به چشم می آید برخورد شماست. باید حرفه ای عمل کنید ارتباط کلامی خوب داشته باشید. اهل مذاکره باشید سعی کنید افراد را متقاعد کنید در واقع شما باید برای فروش یک محصول یا حتی بستن یک قرار داد کاری فن بیان خوبی داشته باشید. همچنین مهارت های ارتباطی تان از طریق نوشتار را افزایش دهید آنچه که مینویسید باید متقاعد کننده و جذاب باشد در عین خلاصه نویسی باید نوشته شما طوری باشد که در اکثر اوقات پاسخ داده شود.

 

3-مهارت های کامپیوتری تان را افزایش دهید. شما باید حداقل ویندوز، اکسل و پاورپوینت را مسلط باشید. مثلا طرز کار  Outlook را بدانید و بتوانید ایمیل چک کنید. نرم افزار لوتوس بسیار پر کاربرد است این نرم افزار را فراموش نکنید. نرم افزار اکسس نیز بسیار مهم و قابل استفاده است.

 

4- مهارت های مربوط به اینترنت را در خود تقویت کنید. شما باید بتوانید در فضای اینترنت تحقیقات و جست و جو انجام دهید. برای انجام بسیاری از کارها نیاز به دانش اینترنت دارید. مثل تجارت الکترونیک، بازاریابی، جست وجو . این مهارت ها بسیار ارزشمند و مورد توجه خیلی از کارفرمایان است.

 

5-آفیس تکنولوژی را فراموش نکنید. در جوامع امروزی فن آوری های پیشرفته نیاز است تا درک خوبی از فن آوری جدید بوجود بیاید. برای پیشرفت اول باید یاد بگیریم که چطور از فن آوری های جدید استفاده کنیم. شما باید طرز کار با دستگاه فکس یا فتوکپی را بدانید یا حتی باید بدانید که مثلا اگر گوشی مدیر عامل تان ایراد پیدا کرد چطور باید این ایراد را برطرف کنید.

 

6- شما باید بتوانید روزانه ایمیل مدیر عامل را البته با کسب اجازه از وی چک کنید، امور بانکی اش را انجام دهید، جلسات و ملاقات هایش را تنظیم کنید، حتی ساعت و دقیقه ی انجام همه ی امور را بدانید اینها مهارت هایی است که باید داشته باشید. سازماندهی و هماهنگی امور در شرکت بسیار مهم و قابل توجه است.

 

شما باید قادر باشید حتی بودجه شرکت را مدیریت کنید. تحقیقات اینترنتی، آماده کردن صورت جلسه ها، ارسال مکاتبات، گزارشها، خبرنامه ها تمام اینها مهارت های شماست. به روز رسانی وب سایت، تایپ صحیح نامه ها، حفظ تجهیزات دفتر و… نکات ظریفی است که به حرفه ای شدنتان می افزاید.

 

 

 

اخبارمنتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرس بی‌کار، خواب تایم‏شیت می‌‏بینه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 3 اسفند 1402