..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ صدور کارت‌های اعتباری خرید برای مستمری‌بگیران

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

صدور کارت‌های اعتباری خرید برای مستمری‌بگیران

 وی گفت: در بخش مسکن و خدمات اجتماعی برای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی و خدمات کشوری تصمیماتی اتخاذ شده که به‌زودی اجرایی خواهد شد. تاکنون در هر سال ۲۵۰ هزار نفر از بازنشستگان از خدمات کشوری بهره‌مند می‌شدند و تا پایان امسال این تعداد به ۵۰۰ هزار نفر خواهد رسید.

ربیعی با بیان اینکه “کارت‌های اعتباری خرید مستمری‌بگیران، اولویت اول وزارت رفاه بوده و این کار گسترش خواهد یافت”، ادامه داد: تلاش می‌شود در این طرح، کارت‌ها به صورت دائمی تبدیل شوند. کارت‌های اعتباری خرید به‌زودی به مستمری‌ بگیران بویژه به بازنشستگان تحویل داده می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد، بویژه شهرستان گچساران دارای استعدادهای بسیار خوبی در حوزه نیروی انسانی است.

وی با بیان اینکه “دولت تدبیر و امید از صمیم قلب برای رفاه حال مردم تلاش می‌کند”، گفت: این دولت به‌خوبی می‌داند که جامعه کارگری بخش عظیمی از خدمتگزاران دولت هستند. فلسفه اصلی کار در این دولت نیز خدمت به مردم است.

 

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرسی مفت نمي‌شه، ممیزم دوست نمي‌شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 15 بهمن 1401