..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ فروش برچسب شبنم در سطح شهر

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

فروش برچسب شبنم در سطح شهر

تا به امروز ۸۰۰ میلیون واحد کالا بر چسب شبنم دریافت کرده‌اند که اگر به طور میانگین ۱۰ درصد از این برچسب در سطح شهر به فروش رسیده باشد رقم بسیار بالایی می‌شود.

.ایسنا:مدیر عامل شرکت انفورماتیک راهبر تخلف و فروش برچسب شبنم در سطح شهر را تایید کرد. محمود اعلائی اظهار کرد:‌ تا به امروز ۸۰۰ میلیون واحد کالا بر چسب شبنم دریافت کرده‌اند که اگر به طور میانگین ۱۰ درصد از این برچسب در سطح شهر به فروش رسیده باشد رقم بسیار بالایی می‌شود. وی ادامه داد: بازرسان نیز انسان هستند و جایزالخطا و امکان دارد برخی از بازرسان برچسب‌ها را در سطح شهر با قیمت‌ متفاوتی به فروش برسانند. .مدیر عامل شرکت انفورماتیک راهبر ادامه داد:‌ در برخی از استعلام‌ها از سوی مصرف کننده تنها نام کالا به آن اعلام می‌شود که این به خاطر آن است که برخی از اپراتورهای شبنم تمام اطلاعات کالایی را در خود ذخیره سازی نکرده‌اند . این موضوع تا چند وقت آینده برطرف خواهد شد.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابرسی مفت نمي‌شه، ممیزم دوست نمي‌شه!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 خرداد 1403