..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ یک راه ساده برای موفقیت صد درصد تضمینی

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

یک راه ساده برای موفقیت صد درصد تضمینی

 

 

به گزارش بانکی دات آی آر، به تجربیات روزمره تان مراجعه کنید تا به حال چند مورد دیدید که هر آنچه مورد نفرت و ترس شخصی بوده به سراغش آمده اند.

 

دوستی می گفت : من از آدم سیگاری متنفرم، دود سیگار حال من رو به هم میزنه. جالب اینه  هرجا می رفتیم انگار مثل آهن ربا سیگاری ها رو جذب می کرد تاکسی، پارک ، منزل دوستان و حتی میهمانی ها!

 

خاطرم هست یکی از معلم های دبیرستان ما از واژه ببخشید بیزار بود و هر وقت دانش آموزی این اصطلاح را به خاطر مورد بی جایی به کار می برد مثلا وقتی اجازه می خواست می گفت : ببخشید اجازه هست ما بریم بیرون” یک ربع در مورد زیان های عذر خواهی بی مورد و کاهش اعتماد به نفس سخنرانی می کرد. بعد از چند ماه ازدواج کرد . به شکل خیلی تصادفی همسر ایشون یک از اقوام ما بود. جالبه بدونید یک تکه کلام داشت که روزی بیش از 50 بار به کار می برد می تونید حدس بزنید چی بود؟ بله دقیقا.

 

“معذرت می خوام گلاب به روتون شرمندم”!!

 

حساسیت یکی از موانع بزرگ رسیدن ما به موفقیت و خواسته هایمان است وقتی این حساسیت رو با چاشنی نگرانی همراه کنیم یقین بدانید که به خواسته هایمان نمی رسیم.

 

نگرانی مانع بزرگ رسیدن به موفقیت هاست. صبح تا شب برای بستن یک قرار داد تجاری جدید تلاش می کنیم همه جوانب رو سنجیدیم و کوچکترین نکات را هم رعایت کردیم.

 

اما می بینیم به خواسته مون نمی رسیم و با یک شرکت که از نظر کیفیت کاری خیلی از ما سطح پایین تری دارد قرار داد می بندن.

 

می دانید چرا؟

 

صبح تا شب خواب نداری. به همه گیر می دی با خانواده، همکاران و کارمندانت بد برخورد می کنی. شب ها بدون خوردن قرص خوابت نمی برد و جز به آن پروژه خاص فکر نمی کنی . فرزند و همسرت خواهش می کنن آنها را به پارک ، رستوران و یا تفریگاهی ببری دائم می گویی وقت ندارم و بگذارید تکلیف پروژه مشخص بشه. اگر موفق بشم به کارمندا پاداش می دهم ، با همسرم مهربان می شوم و فرزندم را به پارک می برم.

 

با این گرانی بی مورد خودت با دست های خودت قبل از شروع

 

فپروژه را با شکست مواجه کردی فقط خبرنداری.

 

می خواهی استخدام شوی ، همه مهارت های لازم راداری، رزومه کاری مرتبی آماده کردی ، قابلیت سخن گفتن و ارتباط گرفتنت هم خیلی خوب است. اما نگرانی و حساسیت بی موردت و تفکر به اینکه اگر اینجا استخدام نشم چی می شه از قبل تورا شکست خورده کرده است.

 

آنوقت کسی که به این مصاحبه به شکل یک تجربه جدید نگاه می کرده و قبول شدن و نشدن در آن برایش اهمیتی نداشته نفر اول و گزینه برتر می شود در حالی که او در مقابل مهارت های شما نقطه ای بیش نیست.

 

عصبانی نشو، نگو مملکه داریم با کسی بحث نکن ، در ها را به هم نزن چون تو خودت باعث عدم موفقیتت شده ای.

 

روزی که حساسیت بی مورد و ترس را کنار بگذاری قطعا موفق خواهی شد.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

حسابدار رسمی نشده، موسسه‌‏ دار شد!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 4 اسفند 1402