..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ 4 چیزی که هر مشتری به آن نیاز دارد

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

4 چیزی که هر مشتری به آن نیاز دارد

1-ارزش گذاری:

 

مشتری بیش از هر چیزی به دنبال کالایی است که به آن نیاز دارد اما در وهله ی اول که برای خرید مراجعه میکند اگر کسی وجود نداشته باشد تا محصول را به او معرفی کرده معایب و مزایای آن را عنوان کند و اطلاعات ارزشمندی در اختیار او نگذارد مشتری به اصطلاح امروزی از دست میرود. امروزه مشتریان بیش از هر چیز به دنبال خدمات هستند هر جایی که خدمات بهتری به آنها بدهد را برتر دانسته و جذب آن میشوند.

 

2-تضمین:

 

مشتری با داشتن تضمین راحت تر خرید میکند حتما لازم نیست تضمین کالا را با اغراق بیان کرده و تا مدت های طولانی برای آن ضمانت قرار دهید همین که کالای شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد خود برای مشتری تضمین به حساب می آید و مشتری اطمینان بیشتری برای خرید پیدا میکند. فروشگاه ها و شرکت های مختلفی که محصول یا خدماتی را ارائه میدهند بدون تضمین فروش کمتری خواهند داشت همین که مشتری خیالش از بابت تضمین آسوده باشد خرید بهتری انجام میدهد تضمین کالاها حق مشتری است و این جزء اصول مشتری مداری است.

 

3-با صرفه بودن:

 

مشتری برای خرید نه تنها به کیفیت بلکه به کمیت هم توجه میکند این از همه مهمتر است که کالایی که شما ارائه میدهید اگر قیمت بالایی دارد به همان اندازه کیفیت داشته باشد مهمتر از آن این است که مشتریان با حساب و بودجه ی خود خرید میکنند بنابراین باید اینقدر تنوع کالا داشته باشید که مشتری را از دست ندهید. مشتری با بودجه ای که دارد به قصد خرید میرود و شما باید خوب بتوانید به او خدمات دهی کنید تا کالاهای بهتر یا مشابه را با همان بودجه به فروش برسانید.

 

4-جذابیت:

 

مشتری ها اصولا به دنبال تنوع هستند آنها جذابیت را دوست دارند و تاثیر بسزایی در خرید آنها خواهد داشت اگر چیزی برای مشتری جذاب باشد حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشد میل به خرید پیدا خواهد کرد یا حداقل در مدت زمان کوتاهی دوباره تصمیم به خرید آن میگیرد بنابراین کالاهای خود و خدماتتان را برای مشتریان و مخاطبتان جذاب کنید رنگ و نقش زیبا در چیدمان کالاها دکوراسیون جذاب همه در خرید مشتری از محصولات شما اثر گذار خواهند بود.

 

اخبار منتخب بانکی دات آی آر:

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

اگه سرهم‌‏بندی کتاب شاخ بود، فلاني شاخش به‌‏ آسمون مي‌‏رسيد!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 اسفند 1402