..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ تمدید اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری تا پایان 93

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

تمدید اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری تا پایان 93


به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز به بررسی ایرادات شورای نگهبان در لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری پرداختند.

پیش از این مجلس دولت را مکلف کرده بود تا متن نهایی قانون مدیریت خدمات کشوری را حداکثر شش ماه قبل از پایان مهلت تمدید شده جهت تصویب به مجلس تقدیم کند که شورای از نگهبان این تکلیفی که مجلس برای دولت قائل شده است، ایراد گرفت.

مجلس نیز برای حذف رفع این ایراد این عبارت را حذف کرد و تنها مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری را تا پایان سال 93 تمدید کرد.

محمد جواد کولیوند، نماینده کرج در تذکری گفت: سال گذشته نیز دولت درخواست تمدید این لایحه را مطرح کرد که مجلس به دلیل برگزاری انتخابات و اتمام عمر دولت دهم با این اجازه تمدید موافقت کرد ولی اکنون به نظر می‌رسد که زمانی است که باید دولت متن نهایی لایحه را به مجلس ارائه دهد.

وی افزود: در سال گذشته با بررسی‌های این لایحه 61 اشکال به آن وارد شد که به دلیل این اشکالات شهرداری‌های در پرداخت حقوق مشکل دارند این رویه که تنها مدت اجرای آزمایشی قانون تمدید شود درست نیست و دولت باید لایحه قانون دائمی آن رابه مجلس ارائه کند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

زدست این تورم داد و بیداد/ هر آن‌چه دیده بیند دل که می‌‏خواد

نویسم نامه‌‏ای به مرکزی بانک/ بخواهم تا دلار هم گردد آزاد!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 3 اسفند 1402