..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ ممنوعیت بازنشستگی پیش از موعد در سال 93

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

ممنوعیت بازنشستگی پیش از موعد در سال 93

به گزارش روز شنبه ایرنا، محمود عسگری آزاد افزود: گسترش استخدام ها از یک طرف و اعمال بازنشستگی پیش از موعد در سال های گذشته باعث شده صندوق های بازنشستگی کشوری و لشکری با کسری بودجه بالا مواجه شوند که برای خروج از این مشکل در نقشه راه اصلاح نظام اداری مقرر شده هیچ بازنشستگی پیش از موعدی در سال 93 انجام نشود.

وی در تشریح برنامه اصلاح نظام اداری در سال 93، افزود: مقرر شده دستگاه های اجرایی در سال جاری 10 درصد از خدمات خود را به صورت رقابتی ارائه دهند.

جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری افزود: براین اساس دستگاه های اجرایی 10درصد از بودجه خود را برای کمیت و کیفیت خدماتی که ارائه می دهند دریافت می کنند و این مساله با ایجاد رقابت باعث می شود خدمات دولتی با کیفیت بهتری به دست مشتریان برسد.

به گفته عسگری آزاد، نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور شامل 8 عنوان است که برای 4 سال تدوین و تصویب شده است.

جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: اگر این سند تا پایان 4 سال محقق شود تا 50 درصد از مشکلات نظام اداری کشور برطرف خواهد شد.

وی گفت: نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور حاصل تجزیه و تحلیل مشکلات موجود و انطباق آن با سیاست های کلی نظام اداری، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

هزار تا حساب می‌‏سازه یکیش کتاب نداره!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 2 اسفند 1402