..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ واردات خودرو با ارز بانکی ممنوع شد

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

واردات خودرو با ارز بانکی ممنوع شد

به گزارش پول‌نیوز، گمرک ایران در دستورالعملی به کلیه گمرکات کشور درباره واردات انواع خودروهای سواری وارداتی اعلام کرد: طبق نامه سازمان توسعه تجارت، واردات انواع خودروهای سواری خارجی تنها با ارز متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

بر پایه این گزارش، در دستورالعمل مدیرکل مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک آمده است: طبق اعلام سازمان توسعه تجارت مبنی بر واردات انواع خودروهای سواری خارجی، از این پس واردات خودروهای خارجی صرفا با ارز متقاضی صورت می گیرد.

همچنین در این ابلاغیه آمده است: در صورت دریافت هرگونه ثبت سفارشات قبلی، شبکه بانکی کشور مجاز به اختصاص ارز بانکی به آنها نخواهد بود و فقط می تواند با ارز متقاضی نسبت به کارسازی آن اقدام نماید.

یادآور می شود : واردات خودرو با ارز مرجع یا همان بانکی درسال 91 به طور رسمی ممنوع شد و پس از مدتی با اعلام اولویت های 10 گانه ، دولت واردات خودروهای 2500 سی سی به بالا را به کشور به طور کلی ممنوع کرد، سایر خودروهای با مصرف سوخت پایین تر با ارز آزاد اجازه واردات داشتند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

استانداردهای ترجمه‌شده رو که دیگه براش هورا نمی‌‏کشن!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 30 اردیبهشت 1403