..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ اضافه خدمت مشمولان فراری تا سال 1368 بخشیده می‌شود

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

اضافه خدمت مشمولان فراری تا سال 1368 بخشیده می‌شود

به گزارش فارس حسینعلی مسن‌آبادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین بخشنامه سازمان وظیفه عمومی کشور چنانچه مشمولان فراری تا سال 86 چنانچه تا پایان ماه جاری نسبت به معرفی خود اقدام کنند تمام اضافه خدمت آنان بخشیده خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به این فرصت می‌طلبد مشمولان غائب نسبت به معرفی خود اقدام کنند و از این امتیاز بهره‌مند شوند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی استان مرکزی ادامه داد: همچنین مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان در زمان صلح از یک سال و در زمان جنگ از دو ماه تجاوز کند، علاوه بر اعمال اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

مسن‌آبادی با تاکید بر اینکه استخدام مشمولان غایب در وزارتخانه‌ها، موسسات دولتی، نهاد‌های قانونی، شرکت‌های دولتی و خصوصی ممنوع است، بیان کرد: چنانچه موسسات دولتی و خصوصی نسبت به استخدام مشمولان غائب اقدام کنند، خلاف کرده و به محاکم قضایی معرفی خواهند شد.

وی افزود: بر اساس قانون مجازات کسانی که نسبت به استخدام مشمولان غائب اقدام کنند برای بار اول هزینه سالانه یک سرباز و برای بار دوم و بیشتر به پرداخت هزینه سالانه سه سرباز محکوم می‌شوند، همچنین برای هر یک از افراد اول و دوم به کسر نصف حقوق از شش ماه تا یک سال و در صورت تکرار سه مورد یا بیشتر  به انفصال دائم از خدمت توسط دادگاه صالحه محکوم می‌شوند.

به گفته وی مشمولان غایب وظیفه عمومی از شرکت در آزمایشات رانندگی و اخذ گواهینامه، دریافت گذرنامه، تحویل اصل گواهینامه پایان تحصیلات، نامزد شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی و … محروم هستند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

استانداردهای ترجمه‌شده رو که دیگه براش هورا نمی‌‏کشن!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 28 خرداد 1403