..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ بازپرداخت وام مسکن مهر 20 ساله شد

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

به گزارش ایرنا ، علی نیکزاد در حاشیه مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح سپاه شهرستان شهریار ، اظهار داشت: با توجه به پیگیری های لازم و درخواست های مکرر متقاضیان مسکن مهر با اجرای دستور رییس جمهوری مبلغ اقساط ماهیانه تسهیلات مسکن مهر با طولانی شدن زمان بازپرداخت کاهش می یابد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اجرای طرح مسکن مهر در بازگشت به فرمایشات امام خمینی (ره) بود ، ازسوی دیگر واگذاری تسهیلات قرض الحسنه ریشه در دین ما دارد و شعار دولت ، پیشرفت همراه با عدالت بوده است.
وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: براساس فرموده مقام معظم رهبری در ابتدای سال91 ده ها هزار مسکن و آزادراه و بزرگراه در کشور ساخته شده اند که این موارد طلیعه دهه پیشرفت و عدالت است.
نیکزاد گفت : وزارت راه و شهرسازی برای رسیدن به توسعه، زیرساخت حمل و نقل را در سراسر کشور گسترش خواهد داد.
براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، نیکزاد علاوه بر افتتاح 11 هزار و 700 واحد مسکن مهر در استان تهران تقاطع غیرهمسطح سپاه شهرستان شهریار همزمان با افزایش ظرفیت محور چیتگر – شهریار به بهره برداری رسید.
اداره کل راه و شهرسازی استان تهران به منظور روان سازی ترافیک و افزایش ایمنی برای هموطنان ساکن در شهریار و ملارد اقدام به طراحی پروژه افزایش ظرفیت محور چیتگر – شهریار کرد، که این افزایش ظرفیت همزمان با نصب سیستم روشنایی و نیوجرسی بود.
این پروژه با وجود معارضان متعدد از جمله دکل های تحت فشار قوی خط اصلی انتقال آب و مالکان خصوصی در ابتدای سال 91 با برنامه ریزی 24 ماهه آغاز شد که با تلاش شبانه روزی و همکاری مدیران و مسئولان محلی 14 ماه زودتر از زمان پیش بینی شده به اتمام رسید.
در این پروژه 10 هزار و 270 متر و رمپ و لوپ، دو دهانه پل 35 متری، 1100 متر بزرگراه 8خطه و 880متر بزرگراه 6 خطه احداث شده است.هزینه تمام شده این پروژه شامل 7 میلیارد تومان عملیات اجرایی و 12 میلیارد تومان هزینه رفع معارضان بوده است.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

استانداردهای ترجمه‌شده رو که دیگه براش هورا نمی‌‏کشن!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 5 تیر 1403