..:: این سایت بمنظور تسهیل در دسترسی سریع فعالان کسب و کار به تمام درگاه های تجاری ، مالیاتی ، بیمه ای ، اداری و همچنین میز کار الکترونیک برای متخصصین مالی اداری طراحی و راه اندازی گردیده است ::..

___ 30 آذر آخرین مهلت تعیین تکلیف بدهی بیمه ای

تالار خدمات امور مالیاتی
تالار خدمات تولید و تجارت
تالار خدمات قوه قضاییه
پست الکترونیک
آخرین اخبار

30 آذر آخرین مهلت تعیین تکلیف بدهی بیمه ای

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی،  در اجرای بند 9 ماده واحده قانون بودجه سال 91 مصوب مجلس شورای‌اسلامی، به منظور همکاری با کارفرمایان و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، 90درصد جریمه حق‌بیمه کارفرمایان واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی، درصورت پرداخت به صورت یکجا تا پایان آذر سال 91، مورد بخشودگی، قرار می‌گیرد.
 کافرمایانی که کارگاه آنها از ابتدای تأسیس تا اسفند 1390 بابت حق‌بیمه و متفرعات آن، بدهی قطعی، به سازمان تأمین‌اجتماعی دارند، می‌توانند تا پایان آذر، به شعبه تأمین‌اجتماعی ذی‌ربط، در استان مراجعه و نسبت به پرداخت یا تعیین تکلیف و تقسیط آن اقدام کنند.
مدیرکل تأمین‌اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: چنانچه کارفرمایان تا تاریخ 30/9/1391 بدهی خود را به صورت یک‌جا پرداخت کنند 90 درصد از جریمه بدهی آنان بخشوده می‌شود و درصورتی که توان پرداخت یک‌جای آن را نداشته باشند، می‌توانند نسبت به تقسیط آن اقدام کنند که در این صورت باتوجه به تعداد اقساط از 10 تا 80 درصد بخشودگی جریمه برخوردار خواهند شد؛ به شرط آنکه، حداکثر تا تاریخ یادشده به شعبه تأمین‌اجتماعی مراجعه و اقساط آن را نیز به موقع و در سررسیدهای مقرر پرداخت کنند.
بهادری از کارفرمایان خواست باتوجه به اینکه در روزهای پایانی آذر ازدحام بیشتری در شعب وجود خواهد داشت؛ در اولین فرصت به شعب تأمین‌اجتماعی مربوطه مراجعه کنند تا در روزهای پایانی، با مشکل روبه‌رو نشوند.

اشتراک گزاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on email
ایمیل
Share on telegram
تلگرام
Share on print
پرینت
Share on whatsapp
واتساپ
تالار خدمات تامین اجتماعی
تالار خدمات اداری
تولید کنندگان نرم افزار
درخواستها
ضرب المثل های حسابداری

رشوه که از در وارد شه، بندها(ی حسابرسی) از در دیگه می‌ره بیرون!

تالار خدمات مهندسین مشاور
توصیه امروز به مدیران
وقت طلاست
مهارت های رایانه ای
ساعت و تاریخ
امروز: 20 آذر 1402